Rekrutacja - rok szkolny 2024/2025

Drodzy Rodzice,

Dzieci kontynuujące edukację w przedszkolu, oddziałach przedszkolnych oraz  innych formach wychowania przedszkolnego w naszej gminie nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym.

Obowiązkiem Rodziców jest  złożenie w terminie

od 1 lutego 2024r. do 9 lutego 2024r.

deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie Zespołu Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie

najpóźniej do dnia 9 lutego 2024r. roku lub u wychowawcy grupy.

Wszystkie dokumenty można pobrać  - w sekretariacie szkoły lub  ze strony internetowej:

(tutaj: ZS_Bratian_-_deklaracja_o_kontynowaniu_wychowania_przedszkolnego_24-25.doc)

Wnioski będą również dostępne u wychowawcy danej grupy.

Drodzy Rodzice,

poniżej podajemy terminy postępowania rekrutacyjnego oraz kryteria, wg których odbędzie się rekrutacja do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz  innych form wychowania przedszkolnego.

Aby kandydatura nowego dziecka była rozpatrzona

w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2024/2025 należy:

wypełnić Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego/innej formy wychowania przedszkolnego.

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły lub skan wniosku przesłać

na adres mailowy szkoły: zsbratian@gminanml.pl

w terminie od 19 lutego 2024r. do 08 marca 2024r.

Wszystkie dokumenty można pobrać : w sekretariacie szkoły

lub ze strony internetowej szkoły:  zsbratian.edupage.org

(tutaj: ZS_Bratian_-_wniosek_o_przyjecie_do_placowki_wychowania_przedszkolnego_24-25.doc)

Drodzy Rodzice,

poniżej podajemy terminy postępowania rekrutacyjnego  oraz kryteria, wg których odbędzie się rekrutacja do klas I szkoły podstawowej.

Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025

przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły

na podstawie  zgłoszenia  rodziców (prawnych opiekunów).

na adres mailowy szkoły: zsbratian@gminanml.pl

w terminie od 19 lutego 2024r. do 08 marca 2024r.

Wszystkie dokumenty można pobrać : w sekretariacie szkoły

lub ze strony internetowej szkoły:  zsbratian.edupage.org

(tutaj: ZS_Bratian_-_zgloszenie_dziecka_do_kl_1_24-25.doc)

Poniżej zamieszczamy linki do: Zarządzenia Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie oraz uchwał Rady Gminy dotyczących rekrutacji:

1) Zarządzenie - Zarzadzenie_Wojta_o_rekrutacji_24-25.pdf

2) Uchwała Rady Gminy nr 220 - Uchwala_Rady_Gminy_nr_220.pdf