Kolejny rok szkolny już za nami. Nadszedł długo wyczekiwany czas wakacji i zasłużonego odpoczynku, na który wszyscy czekaliśmy przez cały rok.
26 czerwca 2026 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele parafialnym. Następnie uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście udali się do szkoły, gdzie odbył się uroczysty apel podsumowujący miniony rok nauki.
Pan Dyrektor pogratulował uczniom osiągniętych sukcesów oraz wręczył świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia w konkursach. Podziękował również nauczycielom i rodzicom za całoroczną współpracę, a wszystkim uczniom życzył słonecznych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.